kuchnia owoce

Drodzy Rodzice,

Posiłki serwowane w naszej stołówce spełniają wszelkie normy żywienia zalecane przez Instytut Żywności i Żywienia Człowieka w Warszawie. Pracownicy naszej kuchni dokładają wszelkich starań, aby dogodzić gustom wszystkich żywiących się u nas dzieci. Przy tak dużej ilości gotowanych obiadów i możliwościach naszej kuchni, jakość i smak posiłków oceniany jest bardzo wysoko.
Szkoła ma stałych, wybranych na podstawie rygorystycznych kryteriów dostawców, którzy wywiązują się ze swoich umów dostarczając towar narzuconej wysokiej jakości.
W kuchni wprowadzony został system HACCP zapewniający całkowite bezpieczeństwo żywności.
Gwarantujemy, iż posiłki przez nas przygotowywane są urozmaicone, smaczne i zdrowe.

O wyjątkowości naszej kuchni decyduje niezwykły zespół pracowników, który uprzejmie i z uśmiechem serwuje nam codziennie posiłki.
Zapewniamy, że drugiej takiej stołówki ze świecą szukać!!!

... strzalka ...

Stołówka wydaje obiady w godzinach  11.00 – 13.00.

kuchnia polecaOpłaty za obiady
Informujemy, że opłaty za posiłki w roku szkolnym 2017/2018 wnoszone są „z góry” za następny miesiąc w terminach do 12 dnia każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc spożywania obiadów. Cena obiadu jest w niezwykle przystępnej cenie - jednorazowy obiad dla ucznia to koszt 4,00 zł.

Opłaty wnosi się do świetlicy szkolnej.

Ponadto pojedyncze obiady można wykupić w danym dniu do godziny 9.00.

Zwroty za niewykorzystane posiłki będą możliwe tylko po zgłoszeniu nieobecności pod nr telefonu 412512422 najpóźniej do godziny 9.00 w dniu wydania posiłku.
Ze względów proceduralnych nie ma możliwości dokonania wpłaty na konto.

wazne

Mleko można odbierać na przerwach po 2 i 3 lekcji.

W czasie przerw obiadowych mleko nie jest wydawane.

Beetroot soup