28.11.2017 - Pasowanie na czytelników uczniów klas I

Dnia 28.11.2017 roku odbyło się uroczyste pasowanie na czytelników uczniów klas I. Pani Katarzyna Włodarczyk przygotowała przedstawienie, w którym występowali uczniowie z klasy 3A, 3B, 3c oraz 7i 7B. Na uroczystości była obecna pani dyrektor Magdalena Ciok oraz wychowawcy klasy I A i I B pani Magdalena Rybak i Anna Sieniawska. Aby urozmaicić występ i zaangażować zaproszonych gości do aktywnego udziału, występujący recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz tańczyli. Pierwszaki odgadywały zagadki, razem ze starszymi uczniami rozwiązywały krzyżówkę, odpowiadały na zadawane pytania i uczyły się wierszyka. Dzieci były bardzo zainteresowane oglądanymi występami swoich starszych kolegów, z zaciekawieniem oglądały przygotowaną inscenizację i aktywnie uczestniczyły w zabawach. Na zakończenie dzieci złożyły uroczystą przysięgę, otrzymały plany lekcji, ołówki oraz lizaki. Uroczystość wszystkim bardzo się podobała a aktorzy otrzymali od widzów gromkie brawa.